TÉMATICKÉ POŘADY PRO DĚTI

AHOJ LÉTO!

Zbrusu nový animační program pro děti vhodný k přivítání léta, k ukončení školního roku a prázdninovému dovádění. Celým pořadem se prolínají oblíbené písničky reprodukované i živě zpívané, soutěže pro děti tématicky laděné k prázdninám a létu. Soutěží se účastní děti v malých skupinkách, ale také všichni společně. Diváci jsou po celou dobu programu aktivně zapojeni do dění na jevišti.

Programem provázení oblíbení Šimon a Pepíno

Délka programu: 60. - 120. minut Počet animátorů: 2
 

SAFARI KARNEVAL

Na safari se rozhodli oslavit jaro karnevalem. Děti si v soutěžích vyzkoušejí své dovednosti. Zatančí si při nových písničkách a zasoutěží s divokými zvířaty. Zjistíme, které zvíře je nejsilnější? Kdo je nejrychlejší? Kdo má jedovaté zuby? Zkrátka spousta dobré zábavy pro děti i rodiče.

Provázejí profesionální animátoři v maskách.

Délka programu: 90. - 120. minut Počet animátorů: 2/4

 

VEČERNÍČKOVÝ KARNEVAL

Zbrusu nový karneval pro děti, který připomíná v animační části programu soutěže podle slavných pohádkových postaviček. Skok s králíky do klobouku, taneček makové panenky, šišky od pařežové chaloupky a pod. Celý karneval jsem doplněn písničkami z pohádek a večerníčků.

Provázejí profesionální animátoři v maskách pohádkových postaviček.

Délka programu: 90. - 120. minut Počet animátorů: 2/4

 

MEXICKÝ KARNEVAL

Cestovatel Šimon, který používá pštrosa místo koně. Mexičan Pepíno, který mu dělá průvodce. Společně s dětmi prožijí dobrodružství plné soutěží ( Hod kaktusem, hašení pálivé papričky, lovení lasem, válení tortily a mnoho dalších). To vše doplňují veselé písničky, barevné kulisy, květiny a vůbec všechno barevné.

Délka karnevalu: 90 až 120 minut    Průvodci v maskách!

 

KARNEVAL

1/ KARNEVAL ZE DVORKU -

Netradiční dětský karneval, kterým děti provázejí strašák do zelí a farmář. Vše je situováno do prostředí vesnické farmy. Součástí karnevalového reje je animační program plný soutěží koncipovaných tématicky do děje karnevalu. Program je proložený reprodukovanou hudbou, živým zpěvem a tancem.

Délka karnevalu 60. - 120. minut

Profesionální animátoři v maskách!

2/CESTA KOLEM SVĚTA

Hudebně - zábavný program pro děti plný soutěží, písniček, tance a dobré zábavy. To vše samozřejmě v maskách. Celý program je koncipován jako cesta kolem světa, kdy nenásilnou formou děti poznávají hudbu, tance a zvyky různých kultur. Programové celky karnevalu jsou pojaty jako zastávky na různých světadílech. Soutěže, hudba i tanec vždy odpovídají místní kultuře. Celý program probíhá pod vedením profesionálních animátorů. Děti se výborně odreagují a současně podprahově vnímají nové informace.

Délka pořadu: 60. až 180. minut

 

DĚTSKÝ DEN / ROZLOUČENÍ S PRÁDNINAMI

Svátek všech dětí si můžete užít v mnoha variantách programu od základní tvořené například jen pohádkou nebo dětskou diskotékou až po celodenní program, kde se střídají pohádky, soutěže, kouzelníci, artisté, zpěváci, ruzná překvapení a také známé osobnosti.

Nabídka k oslavám dětského dne je velmi rozsáhlá, proto násneváhejte kontaktovat s dotazem nebo vaší představou.

 

Z nabídky uvádíme například:

*pohádková představení *soutěžní programy *dětskou diskotéku *balonkový modeling

*kouzelníka *bublináře *show s bičem *známé osobnosti *hudební vystoupení

*skákací hrady a mnoho dalšího...

Délka pořadu: 45. až 300. minut

 

HALLOWEENSKÁ SHOW

Tématicky zaměřený hudebně - zábavný program pro děti plný strašidel, soutěží a kouzel. Všechny soutěže jsou inspirovány obdobím a tématem. Součástí programu je volba nejošklivějšího strašidla a kouzelnické vystoupení klasické magie. Celým programem provázejí profesionální animátoři, kteří se vkusně starají o dobrou zábavu dětských diváků.

Délka pořadu: 60. až 180. minut

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Období příchodu svatého Mikuláše, očekávání návštěvy čerta dětem zpříjemní naše Mikulášská nadílka. Tento tématický program nabízíme v několika různých variantách. Ve spojení se zábavným programem tématicky laděným do předvánočního odbobí nebo ve spojení s klasickou či interaktivní pohádkou. Všechny tyto pořady mají jedno společné - profesionální přístup, profesionální herce a animátory a hlavně druhá část pořadu, kterou je vlastní nadílka s čertem a Mikulášem.

Pořad Mikulášské nadílky je možné ze základní verze rozšířit o další animátory, účinkující či známé osobnosti.

Délka pořadu: 60. až 180. minut

 

 

Kontakt

Kulturní pořady

info@kulturniporady.cz
kulturniporady@gmail.com

Šimon Pečenka
+420 704 155 246
simon.pecenka@seznam.cz

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode