TÉMATICKÉ POŘADY PRO DĚTI

SAFARI KARNEVAL

Na safari se rozhodli oslavit jaro karnevalem. Děti si v soutěžích vyzkoušejí své dovednosti. Zatančí si při nových písničkách a zasoutěží s divokými zvířaty. Zjistíme, které zvíře je nejsilnější? Kdo je nejrychlejší? Kdo má jedovaté zuby? Zkrátka spousta dobré zábavy pro děti i rodiče.

Provázejí profesionální animátoři v maskách.

Délka programu: 90. - 120. minut Počet animátorů: 2/4

 

VEČERNÍČKOVÝ KARNEVAL

Zbrusu nový karneval pro děti, který připomíná v animační části programu soutěže podle slavných pohádkových postaviček. Skok s králíky do klobouku, taneček makové panenky, šišky od pařežové chaloupky a pod. Celý karneval jsem doplněn písničkami z pohádek a večerníčků.

Provázejí profesionální animátoři v maskách pohádkových postaviček.

Délka programu: 90. - 120. minut Počet animátorů: 2/4

 

 

 

 

SPRÁVNÁ ČTYŘKA NA SAFARI

Nová letní zábavná show pro děti. Správná čtyřka váz zve na výlet na safari za zvířaty a přírodou.Děti si v nových soutěžích vyzkoušejí své dovednosti. Zatančí si při nových písničkách a hlavně si společně se správnou čtyřkou - Marcelou, Markétou, Pepou a Šimonem užijí báječné letní odpoledne na , které dlouho nezapomenou.

Délka programu: 120. minut Počet animátorů: 4

FOTOGALERIE

 

 

 

HURÁ ZA ESKYMÁKY

Netradiční dětský karneval, který se odehrává na severním pólu. Scénu doplňují kulisy evokující prostředí plné sněhu, ledu, kde nechybí ani iglů. Společně s Eskymáky děti postaví sněhuláka, dají si závod na sněžnicích nebude chbět ani koulovačka a závody tučňáků.

Délka karnevalu: 90 až 120 minut    Průvodci v maskách!

 

 

MEXICKÝ KARNEVAL

Cestovatel Šimon, který používá pštrosa místo koně. Mexičan Pepíno, který mu dělá průvodce. Společně s dětmi prožijí dobrodružství plné soutěží ( Hod kaktusem, hašení pálivé papričky, lovení lasem, válení tortily a mnoho dalších). To vše doplňují veselé písničky, barevné kulisy, květiny a vůbec všechno barevné.

Délka karnevalu: 90 až 120 minut    Průvodci v maskách!

 

 

SPRÁVNÁ ČTYŘKA

Šimon, Marcela, Josífek a Markéta. To je dohromady správná čtyřka. Žádná lumpárna jim není cizí. Jsou pro každou legraci a společně s vámi budou tancovat, soutěžit, zpívat i hrát.

Zábavný program vhodný do uzavřených sálů, ale zejména na koupaliště, hřiště nebo třeba náměstí. Profesionálně připravený animační program zaujme děti i dospělé. Všichni účastníci programu zapomenou na svůj skutečný věk a řádí jako kdyby prázdniny byly každý den. Zkrátka nebudete se nudit ani minutu.

Délka programu: 120. až 180. minut           Moderátoři v maskách!        FOTOGALERIE

 

KARNEVAL

1/ KARNEVAL ZE DVORKU -

Netradiční dětský karneval, kterým děti provázejí strašák do zelí a farmář. Vše je situováno do prostředí vesnické farmy. Součástí karnevalového reje je animační program plný soutěží koncipovaných tématicky do děje karnevalu. Program je proložený reprodukovanou hudbou, živým zpěvem a tancem.

Délka karnevalu 60. - 120. minut

Profesionální animátoři v maskách!

2/CESTA KOLEM SVĚTA

Hudebně - zábavný program pro děti plný soutěží, písniček, tance a dobré zábavy. To vše samozřejmě v maskách. Celý program je koncipován jako cesta kolem světa, kdy nenásilnou formou děti poznávají hudbu, tance a zvyky různých kultur. Programové celky karnevalu jsou pojaty jako zastávky na různých světadílech. Soutěže, hudba i tanec vždy odpovídají místní kultuře. Celý program probíhá pod vedením profesionálních animátorů. Děti se výborně odreagují a současně podprahově vnímají nové informace.

Délka pořadu: 60. až 180. minut

 

DĚTSKÝ DEN / ROZLOUČENÍ S PRÁDNINAMI

Svátek všech dětí si můžete užít v mnoha variantách programu od základní tvořené například jen pohádkou nebo dětskou diskotékou až po celodenní program, kde se střídají pohádky, soutěže, kouzelníci, artisté, zpěváci, ruzná překvapení a také známé osobnosti.

Nabídka k oslavám dětského dne je velmi rozsáhlá, proto násneváhejte kontaktovat s dotazem nebo vaší představou.

 

Z nabídky uvádíme například:

*pohádková představení *soutěžní programy *dětskou diskotéku *balonkový modeling

*kouzelníka *bublináře *show s bičem *známé osobnosti *hudební vystoupení

*skákací hrady a mnoho dalšího...

Délka pořadu: 45. až 300. minut

 

HALLOWEENSKÁ SHOW

Tématicky zaměřený hudebně - zábavný program pro děti plný strašidel, soutěží a kouzel. Všechny soutěže jsou inspirovány obdobím a tématem. Součástí programu je volba nejošklivějšího strašidla a kouzelnické vystoupení klasické magie. Celým programem provázejí profesionální animátoři, kteří se vkusně starají o dobrou zábavu dětských diváků.

Délka pořadu: 60. až 180. minut

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Období příchodu svatého Mikuláše, očekávání návštěvy čerta dětem zpříjemní naše Mikulášská nadílka. Tento tématický program nabízíme v několika různých variantách. Ve spojení se zábavným programem tématicky laděným do předvánočního odbobí nebo ve spojení s klasickou či interaktivní pohádkou. Všechny tyto pořady mají jedno společné - profesionální přístup, profesionální herce a animátory a hlavně druhá část pořadu, kterou je vlastní nadílka s čertem a Mikulášem.

Pořad Mikulášské nadílky je možné ze základní verze rozšířit o další animátory, účinkující či známé osobnosti.

Délka pořadu: 60. až 180. minut

 

 

 

HÁDANKA S PÍSNIČKOU

Samostatný hudební program Pavla "KYKLOPA" Vohnouta, jednoho ze zakládajících členů skupiny MAXIM TURBOLENC. Pořad plný rytmických písniček , které děti určitě znají přináší nejen zábavu, ale také poučení.

"Hádanka s písničkou" je určena žákům základních škol a mateřských škol.

Délka pořadu: 45. minut

 


PÍSNIČKY Z JEŘABINY

Hudebně - zábavný program pro děti složený z autorských písniček Jiřího Faita (hudba) a Šimona Pečenka (texty) a doplněný animačním program plným soutěží, které tématicky navazují na taneční písničky. Děti se učí barvy, čísla, roční období a mnoho dalšího. To vše zábavnou a nenásilnou formou pod vedením zkušeného animátora Josefa Hejcmana.

Délka pořadu: 30. - 120. minut

 

 

 

RYBA Z HAVAJE

Zábavný pořad pro děti plný písniček, soutěží a vyprávění nejen o exotických zvířatech v podání herečky, moderátorky a zpěvačky Zory Jandové. Ta ve spolupráci s manželem hudebním skladatelem

Zdeňkem Mertou napsala knížku s názvem "Ryba z Havaje", kterou doprovází písničky pro děti.

Délka pořadu cca. 45. minut

 

 

HORSE SHOW PRO DĚTI

Ukázka trikového ježdění dětí na poníkovi, při které se všem přihlížejícím tají dech. Dovednost malých dětí a jejich schopnost udržet se v sedle za každou cenu...

 

 

 

 

 

 


MAŠ A MAŠ

AUTORSKÉ PÍSNIČKY PRO DĚTI
ŽIVÁ VYSTOUPENÍ - POŘADY PRO DĚTI, ŠKOLY, ŠKOLKY, OSLAVY...
CD A VIDEOKLIPY PRO DĚTI...

Myš a Maš - to je všechno možné dohromady - písničky, tanec, legrace, zábava, soutěže a pestrý svět hudebních žánrů.
Ale také název hudební skupiny pro děti, zpívající nové autorské písničky v moderním pojetí. Tvorba obsahuje žánry od mazurky po Rock ´n´ Roll, nechybí jazzové melodie, Samba, Reggae a další. Členy skupiny Myš a Maš jsou mladí profesionální zpěváci s dlouholetými zkušenosti pro práci s dětmi: Adéla Zejfartová, David Bouša,Petr Kutheil, Kristýna Pixová, Petr Urbánek a František Pytloun.