REFERENCE

Program, který jsme u Vás ku příležitosti dne seniorů objednávali ( známé osobnosti s Vaším hudebním doprovodem) se moc líbil, proto jsme objednali po několikáté a samozřejmě v tom hodláme nadále pokračovat.
Těším se na další spolupráci.
Přeji Vám a Vaším kolegům pevné zdraví.
Huková Žaneta 
Předsedkyně sportovně kulturní komise
obce Písková Lhota 
 
S p.Pečenkou spolupracujeme jako Pečovatelská služba Hrádek nad Nisou již několik let. Nabídka programů se známými osobnostmi je velmi pestrá, hosté jsou vždy vtipní, reagují na podněty seniorů a nemají problém se vyfotit se seniory, kteří tak mají památku na zajímavé hosty. V neposlední řadě velice pozitivně hodnotíme pěvecký doprovod p.Pečenky, který svým úžasným hlasem a písničkami pohladí po duši všechny seniory účastnící se akcí naší organizace. Jeho pořady jsou vždy plné pohody, vtipu a seniorům vykouzlí úsměv na tváři.
Pečovatelská služba Hrádek nad Nisou

 
Spolupráce našeho Domova seniorů a panem Šimonem Pečenkou trvá již mnoho let a vždy k naprosté spokojenosti. Naši klienti již pana Pečenku dobře znají a vždy se těší na jeho krásný hlas. Naposledy třeba při úžasném koncertě v loňském roce s názvem Být stále mlád. Díky vzájemné spolupráci jsme měli také možnost přivítat mnoho známých osobností, jejichž návštěvu nám pan Pečenka zprostředkoval, například Uršulu Klukovou, Pavlínu Filipovskou, Jana Rosáka, nebo Alexandra Hemalu.
ANNA Český Brod
 
Vystoupení pana Pečenky, jsou vždy velký zážitek. Pravidelně hraje v našem zařízení každý rok minimálně 2x a ze strany klientů, je vždy velký ohlas. V podstatě Vánoční koncert těsně před Vánoci s programem „S vůní cukroví“, si bez pana Pečenky nedokážeme představit, je to pro nás už taková tradice.
Domov důchodců Mladá Boleslav
 
Už nějaký rok , k nám do obce jezdí Šimon Pečenka na dětské karnevaly. Pořádá je skvěle , děti i my dospělí jsme nadšení z jeho programu a zapojení dětí do různých her. A vše co se domluví , platí . Doporučujeme Šimona!!!! A zase se těšíme na další rok co k nám dorazí.
TJ Sokol Přídolí Kateřina Písková
 
Spolupráce se Šimonem Pečenkou byla vždy perfektní. S městem Lišov trvá spolupráci již 10 let a vždy se na jeho program děti moc těší. Jeho pořady pro děti, nenechají děti ani na chvilinku zahálet. Soutěže a hry jsou nápadité a děti moc baví. Když se blíží čas maškarního karnevalu, tak se maminky ptají zda opět bude pořad se Šimonem a Pepou, že dokážou děti zabavit a zaujmout. Spolupráci se Šimonem Pečenkou mohu jen doporučit.
Město Lišov - Romana Brtnová
 
Pan Šimon Pečenka k nám jezdí pravidelně cca 1x ročně. Vždy nás osloví s nabídkou programů, ze které si vybereme.
Naposledy u nás vystupoval 21. 5. 2024 s programem „Zvonky v Loretě“. Naši uživatelé jsou velmi spokojení, protože
zpívá písničky, které znají a mohou si je zazpívat spolu s ním. Písničky prokládá mluveným slovem, což je velmi příjemné.
Jeho hlasový projev je úžasný a i bez použití mikrofonu je slyšet po celém domově.
Moc děkujeme za všechna pěkná vystoupení a v příštím roce se určitě zase uvidíme.
Reference z Domova pro seniory Trutnov
 
S Šimonem Pečenkou spolupracuji už dlouuuhá léta v rámci programu maškarního bálu pro děti v Kašperských Horách. Příjemný program spolehlivost, a navíc za dobrou cenu. To je to, co vytváří naši spolupráci na trvalé úrovni, které já si vážím.
Díky Šimone !
Radek Nakládal - MěKis Kašperské Hory
 
Knihovna města Plzně zprostředkovává školkám a školám pořady Šimona Pečenky a Pepina Hejcmana ve svých třech sálcích od roku 2018. Od té doby jsme ani my pořadatelé, ani dětští diváci nepřestali být nadšeni. Užívá si to hlediště, zvláště ti nejmenší, a užíváme si to i my v zákulisí. A to i v případě pořadů, které děti „nerozparádí“, ale například v tematice prevence šikany a drogových závislostí se jim pořádně zavrtávají pod kůži.
Jana Horáková, Dana Brychová, Jan Albrecht
Knihovna města Plzně
 
Vždycky perfektně připravený, profesionální výkon za přijatelnou cenu, bohatý repertoár, bezvadná artikulace, klienti rozumí mluvenému slovu a chápou význam mluvené ĉásti, velice dobře se baví a s interpretem společně zpívají. Doporučuji, nebudete litovat. Naši klienti mu mezi sebou familiérně říkají ,,Náš Šimon".
Domov Dolní Cetno, p.s.s.
 
Pan Pečenka připravuje pro naši obec program k rozsvícení vánočního stromu a vánoční koncerty již řadu let. Je schopný přizpůsobit se našim potřebám a požadavkům, je spolehlivý a je s ním příjemná a férová komunikace. Občané se na akce a hlas pana Pečenky vždy těší, za ta léta máme osobní vztah. Vřele doporučuji!
Místostarosta obce Martina Vorálková DiS.
 
V posledním roce nás v Klubu seniorů doprovází hudební pořady Šimona Pečenky. Jeho
vystoupení vyvolává v našich seniorech nejen dobrou náladu, ale také vzpomínky na krásné
chvíle mládí, kdy navštěvovali tradiční „Čaje“ i společenské akce v podobě vesnických
zábav. Pořady pana Pečenky nás například zavedly do krásných let Karla Hašlera,
zavzpomínali jsme na Waldemara Matušku, Karla Gotta a zazpívali si společné písničky z
pohádek a českých filmů. Posledním vystoupením byl hudební pořad “Zvonky v Loretě” plný
hitů tradiční dechovky. Zajímavostí na těchto vystoupeních je proložení historkami, které pan
Pečenka vypráví o autorech, interpretech i ze svého vlastního života. Senioři tak vždy
odcházejí, jak se říká, naladěni na správnou notu a těší se na další setkání. Tímto
způsobem obohacujeme jejich život v naší městské části a snažíme se vyplnit prázdná
místa, aby je dobrá nálada provázela celým rokem, protože s dobrou náladou a úsměvem je
život mnohem krásnější a špatné věci se stávají snesitelnější.
Komunitní centrum Béčko, z.s. - Praha Březiněves
 
S panem Pečenkou již spolupracujeme několik let. Každé jeho vystoupení
je unikátní a naši klienti se na něj vždy moc těší. Své hudební
vystoupení doplňuje i o mluvené slovo - vtipné historky ze života
interpretů. Pan Pečenka je sázka na jistotu, vždy perfektně připraven.
Domov seniorů Úvaly
 
Výborná spolupráce, spolehlivost, oblíbenost u diváků, výborná kvalita pořadů pro děti, dobrá improvizace, vtipnost a vtažení diváka do pořadu. Vždy se na Vás moc těšíme !
DDM Beta Pardubice


 

Kontakt

Kulturní pořady

info@kulturniporady.cz
kulturniporady@gmail.com

Šimon Pečenka
+420 704 155 246
simon.pecenka@seznam.cz

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode