KONCERTY

BOHUŠ MATUŠ A ŠIMON PEČENKA

DVOJKONCERT

Koncert, který osloví všechny věkové kategorie.

Koncert ve znamení skvělé hudby,

příjemné atmosféry a nezapomenutelných zážitků.

Koncert plný písní, které znáte od muzikálu až po slavné evergreeny.

Hlasy, kterým uvěříte!

Délka koncertu: cca. 70. minut

 

 

MARCELA HOLANOVÁ S KAPELOU

Koncert majitelky jednoho z nejkrásnějších hlasů v České republice Marcely Holanové a její kapely Arytmie Band, při kterém zazní ty největší hity.

Celověčerní koncert v délce cca. 90. minut

Vystoupení Marcely Holanové zajistíme také bez kapely pro vaše akce, plesy a slavnosti.

Délka: 30. -  90. minut

 

DVOJKONCERT M + Š

   - hudební program s netradičním spojením klasiky a popu

    - Účinkují: Marcela HOLANOVÁ a Šimon PEČENKA
    - Celovečerní koncertní vystoupení zpěvačky s neodolatelným hlasem 
      Marcely HOLANOVÉ a  barytonisty Šimon PEČENKY.

    - Délka programu cca. 90.minut bez přestávky

 

ŠÁRKA REZKOVÁ

Koncert královny české pop - country Šárky Rezkové. Nádherný hlas, vynikající projev a profesionalita zpěvačky Šárky Rezkové jsou zárukou nezapomenutelného zážitku.

Zazní mimo jiné i známé hity Borůvková, Pojď a dej mi pusu atd.

Délka:30. -  90. minut

 

DECIBELY LÁSKY

Koncertní provedení hitů Michala Davida od protagonistů muzikálu Děti ráje.

„Decibely lásky, Céčka, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí“ a další z nestárnoucích hitů krále českých diskoték Michala Davida v podání protagonistů muzikálu Děti ráje.

Hrají: Petr Poláček, František Pytloun, Petra Doležalová, Genny Ciatti   

Délka: 30. -  90. minut    

 

MARÉTA BUREŠOVÁ A CHANTET

Jedinečný projekt Markéty Burešové, který představuje světoznámé šansonové melodie v netradiční úpravě pro smyčcový kvartet, klavír a hlas.

Zpěv - Markéta Burešová, piano - Petra Bílková,
1. housle - Anna Romanovská Fliegerová, 2. housle - Lenka Malá,
viola - Anežka Ferencová, violoncello - Jana Kolářová.

Délka: cca. 90. minut bez přestávky

 

CHANSONOVÝ VEČER 

Koncert herečky a chansoniérky Markéty Burešové v doprovodu klavíru, který je možné realizovat nejen v tradičních kulturních sálech, ale také na netradičních místech vhodných pro úchvatné chansonové melodie plné nádherných příběh.

Zpěv - Markéta Burešová, piano - Petra Bílková

Délka: 30. - 60. minut

 

TŘI GENTLEMANI

Kdo jsou 3 Gentlemani ? To byl takhle jednou muzikál Děti ráje. A v něm se sešli tři nadaní pánové – František Pytloun, Vít Bečvář a Lukáš Kellner. A protože se první dva jmenovaní už znali a všichni jsou ve svém okolí známí jako správní kluci, byl k jejich přátelství jen krok. Ke společnému hudebnímu projektu bylo těch kroků víc, ale když každý z nich žije hudbou, muselo k němu zákonitě jednou dojít.
Úspěšný sólový koncert jednoho z gentlemanů, Vítka Bečváře, inspiroval kluky k uspořádání prvního společného vystoupení, které se odehrálo 12. června 2013 v pražském klubu Biograf. Z původně jednorázové akce se díky velkým ohlasům stalo právě tohle datum okamžikem vzniku hudebního tria s názvem 3GeNtlemani.
Skupina odráží tři muže, tři hlasy, tři pohledy na život a hudbu a díky tomu se může věnovat různým  hudebním stylům. Hlavním spojovacím článkem však nadále zůstává muzikál. V budoucnu se možná dočkáme i nových autorských písní z dílny gentlemana Františka Pytlouna.

 

FRANTIŠEK PYTLOUN

Koncert muzikálového zpěváka a herce Františka Pytlouna - jednoho z hlavních představitelů hitmuzikálu "Děti ráje" můžete nyní slyšet také v muzikálech Hudebního divadla v Karlíně - Addamsova rodina, Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku a dalších....

Délka:  30. -  90. minut

 

PETR KUTHEIL

Finalista Hlasu Československa, showman a zpěvák s velkým rozsahem ve svém koncertním programu na pomezí popu a rocku s kapelou nebo sólově.

Délka: 30. -  90. minut

 

 

 

MUZIKÁL, CHANSONY A KLASIKA

Netradiční spojení tří hudebních stylů, v podání profesionálních umělců, vhodné pro celovečerní hudební večer plný hudebních zážitků nebo jako vhodný doplněk Vaší společenské, kulturní či sportovní akce.

Muzikálové melodie v podání Františka Pytlouna, chansony v podání herečky a zpěvačky Markéty Burešové, klasické skladby v podání barytonisty Šimona Pečenky.

Délka: 30. -  90. minut

 

 

ADVENTNÍ / VÁNOČNÍ KONCERT ŠIMONA PEČENKY

Kouzlo nejkrásnější svátků roku přináší slavnostní atmosféru, ke které patří vůně cukroví, vůně kadidla a jímavé melodie.

Klasické skladby "Ave Maria", "Panis Angelicus", "Adeste Fideles" a mnoho dalších v podání uhrančivého barytonu Šimona Pečenky.

Délka: 30. -  60. minut

 

KONCERT KYKLOPS

Nová kapela „KYKLOPS“ v čele Pavlem „Kyklopem“ Vohnoutem.

Kapelu „Kyklops“ dále tvoří: David Freedom, Petr Panocha Pancha, Přemek Stoklasa.

Kapela rozproudí zábavu sérií rytmických písniček z vlastní tvorby i hitů, které Pavel „Kyklop“ Vohnout původně napsal pro kapelu „Maxim Turbolenc“.

Délka pořadu: 30. - 60. minut

 

 

 

KONCERT NA KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY

Jan Mareš a Hana Marešová rozezní a rozvibrují léčivé křišťálové mísy, které přinášejí relaxaci, odpočinek a léčí tělo i duši.

Délka: cca. 60. minut

 

 

KONCERT NA TIBETSKÉ MÍSY

Pro osvěžení a regeneraci těla a duše, pro zdraví a krásu.

Tibetské mísy uklidňují mysl, uzdravují tělo a nastolují rovnováhu. Shanty zvonky jemně čistí naši duši a vzpomínky.

Zvonky svými jemnými vibracemi otevirají srdce k  lásce a souznění. Jedná se o relaxaci plnou zvuků a vibrací, která přinese Vašemu tělu regeneraci, duševní pohodu a osvěžení. Kdo si pravidelně dopřává Zvukovou lázeň je pln životní síly a pohody.

Délka: cca. 60. minut

 

GENNY CIATTI

- živé hudební vystoupení solo:

30 min zpěvu na halfplayback

Repertoár dle požadavku: italské hity nebo mix české, slovenské, italské, anglické, francouzské hity + Děti ráje

 

GENNY CIATTY A TOMÁŠ LÖBL

Hodina zpěvu v podání protagonistů muzikál "Děti ráje".

Směs známých světových duetů, muzikálové duety, sólo songy + směs Děti ráje

Délka vystoupení: cca. 50. minut

 

 

KAMILA ŠKVRNOVÁ A DAVID FIEDLER

Kamila Škvrnová - písničkářka, herečka, zpěvačka, kytaristka, textařka. Na kytaru hraje od 13 let, nejprve se učila u kytarové legendy Miloše Dvořáčka (Kantoři, Pavel Dobeš, Wabi Daněk a spoustu dalších) a následně se věnovala několik let klasické kytaře u též vynikajícího Rosti Coufala pod jehož vedením úspěšně vykonala v roce 1998 talentovou zkoušku na konzervatoř v Pardubicích. Studium sice nedokončila, odešla na mateřskou dovolenou a na dlouhých patnáct let zmizela z hudebního světa. Dala o sobě vědět v roce 2015 a to hned velmi úspěšně , získala autorskou Portu v oblastním kole Porty na Vysočině. V současné době se zdokonaluje ve zpěvu u vynikající zpěvačky a lektorky zpěvu Beatrice Todorové (Abba Stars). Svoje vystoupení obohatila o fenomenální kytaru Davida Fiedlera, jména možná neznámého, ale již teď je jisté, že je to nastupující generace toho nejlepšího, co může naše země nabídnout. David stejně jako Kamila navštěvoval nejprve hodiny kytary u Miloše Dvořáčka, Rosti Coufala a následně úspěšně vystudoval klasickou kytaru na pardubické konzervatoři a již během studia zvítězil v řadě soutěží pro mladé kytaristy - Kutná Hora atd. Davidovi se jako jednomu z mála z naší vlasti podařilo úspěšně vykonat talentovou zkoušku na prestižní hudební školu v Berkley. Rozhodl se však školu neabsolvovat a věnovat se radši praxi. Spolupracoval a doprovázel např. Miloše Dvořáčka, Lídu Helligerovou (Schovanky), Honzu Vančuru (Plavci), Wabiho Daňka a spoustu dalších. Nyní si můžete jeho vyjímečný hudební projev vychutnat v duu s Kamilou.

Délka pořadu: 40 min (možno prodloužit o Davidovo sólové vystoupení)