HUDEBNÍ POŘADY

ZVONKY V LORETĚ

 

- to je název nového hudebního pořadu, který vznikl na četná přání diváků a volně navazuje na pořad „Hezky od podlahy“.

Můžete se těšit na dechovou muziku a zejména písničky všem známé a všemi oblíbené.

V pořadu zazní mj. Na Marjánce, Zvonky v Loretě, Jendou, dvakrát, Zůstaň tu s námi muziko česká, Švestková alej a další.

Písničky propojuje vyprávění o písničkách, autorech i interpretech.

Zpívá a pořadem provází Šimon Pečenka

Délka programu cca. 70 minut

 

ZEMĚ ODKUD PŘICHÁZÍM

 

- zbrusu nový program věnovaný písničkám prověřeným časem, které obstály a staly se oblíbenými a věčně zelenými. Do svého repertoáru je zařadili také Milan Chladil, Karel Gott nebo Josef Zíma.

Společně se Šimonem Pečenkou si můžete zazpívat hity jako Blues pro tebe, Gigi, V pravé poledne, Pod starou lucernou, Kdo chce lásku dát nebo Zelená pláň.

Ani tentokrát nechybí vlídné průvodní slovo, které doplňuje hudební část programu.

Zpívá a pořadem provází Šimon Pečenka

Délka programu cca. 70 minut.

BÝT STÁLE MLÁD

Nový hudebně-zábavný program věnovaný písničkám, které prověřil čas a ukrývají v sobě životní energii, lásku i domov. Z pestré palety písniček vybírám např.: Být stále mlád, Mistrál, Tuhle rundu platím já, Můj rodný dům, Kdyby sis oči vyplakala, Což takhle dát si špenát a další. To všechno propojeno zajímavostmi o písničkách, zpěvácích a autorech. Zpívá a slovem provází Šimon Pečenka. Délka cca. 70 minut.
 
 
 

ABECEDA PÍSNIČEK I a II

Hudebně - zábavný pořad, který vás ve dvou samostatných představení zve do světa oblíbených písniček různých žánrů. Jak se mezi muzikanty říká od Bacha až po Vlacha. V "Abecedě písniček" si každý najdete právě tu svou oblíbenou.
Vybrané písně jsou, jak název napovídá, seřazeny podle abecedy. Samozřejmě jako vždy platí, že každá písnička je spojena s nějakou zajímavostí o autorech nebo interpretech. Zpívá a slovem provází Šimon Pečenka. Délka pořadu cca. 70 minut.
 
ABECEDA PÍSNIČEK I

A – Až já půjdu do nebe, B - Babetta, C – Cikánka, Č – Čaroděj Dobroděj, D - Dajána, E - Eldorádo, F – Funiculi - funicula, G - Granada, H – Hello Dolly, CH – Chlupatý kaktus, I – Il canto, J – Jak ten čas letí, K – Kdyby ty muziky nebyly, L – Lady carneval

 

ABECEDA PÍSNIČEK II

M – Mám malý stan, N – Námořnickej bál, O – Oči sněhem zaváté, P – Paráda, Q – Que serra, serra ( Co má být má být ), R – Růže z Texasu, Ř – Řekni kde ty kytky jsou, S – Sladké hlouposti, Š – Šumařinka, T – Tam za lesem znám hospodu, U – Už z hor zní zvon, V – V ulici kde žiješ, Y - Yesterday, Z - Zbraslavská, Ž – Život je jen náhoda

 

NENÍ KAREL JAKO KAREL

Hudební program, kde hlavním vodítkem je právě jméno Karel vám představuje největší hity hned několika nositelů tohoto jména.
Můžete se těšit na velké hity zpěváků Karla Černocha, Karla Gotta, Karla Hály, Karla Hašlera, Karla Štědrého a Karla Zicha.
Ale to stále není všechno. Nesmíme zapomenout na hudebního skladatele Karla Svobodu a nebo třeba orchestr Karla Vlacha.
Živě zpívané písničky, které zcela jistě znáte a můžete si je zazpívat společně s průvodcem pořadu, zpěvákem a moderátorem, Šimonem Pečenkou. To vše spojeno perličkami a zajímavostmi ze života všech zmíněných Karlů.
 
Pořadem provede a zpívá Šimon Pečenka + 1x technický doprovod
Délka pořadu cca. 70 - 90 minut
 
 
 

FILMOVÉ STŘÍPKY

Obnovená premiéra oblíbeného komponovaného pořadu složeného z hudby stříbrného plátna a televizní obrazovky.
Písničky z filmů, seriálů a pohádek proložené vyprávěním o hercích, autorech písniček a zajímavostech z pořadů, kde se objevily.
Oproti původnímu pořadu z roku 2008 jsme rozšířili rozsah písniček a jejich pestrost.
V pořadu se diváci mohou těšit například na tyto písně:
1/  Směs písní Oldřicha Nového  ( UKÁZKA - Směs písní Oldřicha Nového )
2/  Směs písní Karla Hašlera ( UKÁZKA - Směs písní Karla Hašlera )
3/  Přednosta stanice
4/  CaK polní maršálek
5/  Hříšní lidé města pražského
6/  Směs písní z pohádek
7/  Jdi za štěstím
8/  Když jdou na mužského léta
9/  Když máš v chalupě orchestrion
10/ Tenkrát na západě
11/ Dobrou noc
a další


Pořadem provede a zpívá Šimon Pečenka + 1x technický doprovod
Délka pořadu cca. 70 - 90 minut
 
Reportáž  o představení ZDE
 
 

HEZKY OD PODLAHY

Celý program je složený ze slavných hitů české dechovky. Zazní mimo jiných "Šumařinka", "Cikánka", "Zbraslavská", "Kdyby ty muziky nebyly", "Přes dvě vesnice" a ještě mnoho dalších.
Jak už se v našich hudebních pořadech stalo zvykem vše je spojeno mluveným slovem. Zajímavostmi, které jste o dechovce, o její historii a jejích známých protagonistech možná ani nevěděli.
 
Pořadem provází a zpívá váš starý známý Šimon Pečenka.
Délka pořadu: cca. 70 minut

 
 

PÍSNIČKY KARLA HAŠLERA

Hudební komponovaný pořad věnovaný králi české písničky Karlu Hašlerovi. Celým pořadem se prolínají veselé i smutné zajímavosti ze života Karla Hašlera. Dozvíte se, co ho přivedlo k písničkám, jak vznikly bonbóny "Hašlerky" nebo kolik písniček mistr napsal.

Část písniček je připravena podle originálních not z nakladatelství Karla Hašlera a Mojmíra Urbánka bez úprav.

Zazpívat si můžete mimo jiné písničky: Po starých zámeckých schodech, Kluci plešatí, Ručičky nebojte se, Za strahovskou bránou, Staré topoly či Písničku českou.

Délka pořadu cca. 70.minut

 

 

 

TROCHA KLASIKY

Opera, klasický muzikál a opereta - to je pojítko pořadu "Trocha klasiky". Známé střípky z klasických děl obohacené o zajímavosti o autorech, interpretech i předlohách.

V pořadu zazní například La Donna Mobile, Nessun Dorma, En Aranjuez Con Tu Amor, Granada, Funiculi Funicula a další...

Délka pořadu cca. 70. minut

 

PÍSNIČKY MILANA CHLADILA

Populární baryton Milan Chladil. Vyprávění o člověku s velkým srdcem, který žil víc než na 150% procent. Byl sólistou orchestru Karla Vlacha a mužkou polovinou známého pěveckého dua Chladil a Simonová.

V pořadu zazní Chtěl bych mít kapelu, Až na severní pól, Pár růží pro smutnou paní, Za rok se vrátím, Granada, Děti z Pyrea....

Délka pořadu cca. 70.minut

 

 

 

PÍSNIČKY WALDEMARA MATUŠKY

Vzpomínky na kovboje patří zpěváku, herci a hráči na benžo o kterém kritici říkali, že má hlas jemuž uvěříte. Hity Waldemara Matušky a k tomu vyprávění veselé a zajímavé.

Zazní také Růže z Texasu, Jo třešně zrály, Tereza a další.

Délka pořadu cca. 70.minut

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Kulturní pořady

info@kulturniporady.cz
kulturniporady@gmail.com

Šimon Pečenka
+420 704 155 246
simon.pecenka@seznam.cz

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode