VARIETNÍ UMĚLCI

VARIETNÍ UMĚLCI

DRAGON - FAKIR

Chůze a skoky na střepech, ležení na střepech se zátěží, ležení na fakirském loži složeneém ze 429 hřebů, tahání automobilu v zubech při chůzi po střepech, chůze a ležení na loži tvořeném 15 kosami, pyro efekty....A mnoho dalšího pro nejrůznější příležitosti. Plesy, festivaly, slavnosti, svatby, historické průvody...

 

 

Nedvěd Richard - kouzelník

 

VÁCLAV ŠTRASSER - DUHOVÉ BUBLINY

Legendární představení Václava Strassera, vynikajícího českého mima a klauna, bylo hned po premiéře oceněno Svazem českých dramatických umělců Cenou Jiřího Trnky. Od té doby nadchlo statisíce diváků ve Španělsku, Francii, Itálii, státech Beneluxu, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Dánsku, Rusku a v Egyptě… snad proto, že není založeno na mluveném slově, ale na situačním humoru, kouzlu okamžiku a magické kráse mýdlových bublin.

 

 

 

 

 

 

 

VÁCLAV VANC - KOUZELNÍK VENDELÍN

Kouzelnická show pro malé i velké diváky ve stylu klasické magie.Několik verzí programu pro různé příležitosti. Samostatný program pro mateřské školy.

 

 

 

PAVEL VOTÁPEK - MISTR SVĚTA V SHOW S BIČEM

Středověké, staročeské a westernové představení s jedním a více biči v neobvyklém provedení než znáte. Možnost nočního představení se svítícími biči. Dovednost s biči: tanec, žonglování, přesnost na cíl, zapojování diváků do programu, krátké scénky, uspořádat soutěž, provádění výuky a práce s bičem v pohybu (vše výše uvedené oceněno na světovych soutěžích).

 

WAGABUNDUS COLLECTIVE – WC s.v.o. (spol.s výkonem omezeným)

Žongléři, kejklíři, akrobacie na volném laně, workshopy...

 

 

 

 

 

RANČ BÁNOV - HORSE SHOW

OHNIVÁ SHOW - Tato show se dá provádět s jedním nebo s dvěma koňmi. Jedná se o ukázku klidové práce mezi ohnivými překážkami které koně překonávají a předvádějí vzájemnou důvěru mezi jezdcem a koněm. Show lze uskutečnit ve dne i v noci.

LASO - Ukázka trikového lasování s koněm i bez koně, venku i v sále .

PRÁCE ZE ZĚME - Jedná se o ukázku přirozené komunikace s koněm vedeného na vodítku, který překonává různé překážky. Toto vystoupení lze publikovat v různých verzích do kterých je zapojena malá dívka.