DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

A PSA S SEBOU!

Volně podle komedie Géralda Sibleyrase "Vítr ve větvích topolů"

Gustav je trochu bručoun, určitě lhář. Navíc je docela možné, že to nemá ani v hlavě v pořádku.

Fernand si pomalu přivykl na dobré i zlé, co mu přínáší střela uvízlá v jeho hlavě, která mu často způsobuje mdloby a znemožňuje mu, aby vedl delší konverzaci.

René je asi tak stejně starý jako Gustav a je o něm možné říct, že stojí pevně nohama na zemi.

Všechny tři spojuje to, že se setkávají na terase svého současného útočiště - domova důchodců. Zde se haštěří, vykládají si navzájem životní historky a sní o dalších dobrodružstvích. Němým pozorovatelem jejich setkání je socha psa, kterou pánové vnímají jako společníka. Není tedy divu, že pokud plánují útěk za lepším životem, chtejí psa vzít s sebou.

Hra, která nepostrádá humor a obratné dialogy, byla poprvé uvedena v lednu 2003 ve francouzkém divadle Theatre Montparnasse.

 

FOTOGALERIE

VIDEOUKÁZKA

Hrají: Jan Rosák, Petr Říha a Šimon Pečenka

Délka představení cca. 90 minut plus přestávka

 

LÉČBA SMÍCHEM - BENEFICE ZUZANY BUBÍLKOVÉ

Zábavný pořad s moderátorkou a politickou komentátorkou Zuzanou Bubílkovou. V zábavném večeru najdete odpověď na otázku jestli je možné brát politiky s humorem. Mají politi smysl pro legraci? A co na to tetička ze Slovenska?
Celým pořadem se prolíná směs známých melodií - živý zpěv.

Počet účinkujících: 2 + zvukař
Délka pořadu: cca. 70 - 120. minut

 

 

DÝCHÁNEK s URŠULOU a ŠIMONEM

   Před 5 roky se uskutečnilo 75 představení pořadu "Uršuloviny" v rámci narozeninového turné Uršuly Klukové, které se setkalo s velkou odezvou a přízní diváků majitelky nejnakažlivějšího smíchu. V letošním roce čeká Uršulu kulaté jubileum a při té příležitosti vzniklo volné pokračování oblébeného pořadu pod názvem "Dýchanek s Uršulou a Šimonem".
   V rámci tohoto celovečerního hudebně - zábavného pořadu se mohou diváci těšit na nová vyprávění. Tentokrát mj. o vaření, cestování o zvířatech a samozřejmě na mnoho zajímavého vzpomínání na kolegy a kolegyně. Chybět nebude ani nová scénka a písničky, které má Uršula ráda v podání zpěváka Šimona Pečenky.
 
Délka pořadu: 90 minut (bez přestávky)
Účinkují: Uršula Kluková, Šimon Pečenka

Kontakt

Kulturní pořady

info@kulturniporady.cz
kulturniporady@gmail.com

Šimon Pečenka
+420 704 155 246
simon.pecenka@seznam.cz

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode