ÚSMEVY BEZ ROUŠKY - LÉTO 2020

MY POMŮŽEME VÁM VYLEPŠIT NÁLADY - VY POMŮŽETE NÁM SVOU OBJEDNÁVKOU

 
Pandemická karanténa nám všem pokazila jaro. Pojďme si tedy společně vylepšit léto. Na dovolenou do zahraničí sice nemůžeme. V televizi už jsme viděli všechno třikrát. Velké letní festivaly se letos nekonají. Ani vy ani my ovšem nechceme už zůstávat doma.
NEVADÍ!
Připravili jsme pro vás, ve spolupráci s osobnostmi zábavy, pohodová setkání pro dospělé, pro děti nebo pro celou rodinu.
Všechny programy jsou určené i pro menší počet diváků. Nekladou si zbytečné nároky na hrací prostor.
Všechny programy jsou samozřejmě kompletně technicky i zvukově zajištěny a je možné je uskutečnit jako příjemné posezení pod širým nebem,na zahrádce, na louce....
Těmto podmínkám je přizpůsobena i cena pořadů. Všichni účinkující vystupují za třetinu běžných honorářů. Doprava pokrývá jen skutečné náklady.
 

PRO DOSPĚLÉ

1/ S URŠULOU KLUKOVOU
Posezení plné vtipů, veselých historek a dobré nálady, které nenechá vaše bránice odpočinout. Dáma s nejnakažlivějším smíchem na světě vám stoprocentně zvedne náladu. Pořad okoření písničky, které zcela jistě znáte v podání Šimon Pečenky.
Účinkují: Uršula Kluková a Šimon Pečenka
Délka pořadu: cca. 90 minut
 
2/ S JIŘÍM KRAMPOLEM
Herec, dabér, moderátor a vynikající vypravěč. Veselé historky, smršť vtipů a taky trochu vzdělávaní. Kupříkladu víte kdo nebo co je to kundrát? I to se dozvíte při setkání s Jiřím Krampolem. Pořad okoření písničky, které zcela jistě znáte v podání Šimon Pečenky.
Účinkují: Jiří Krampol a Šimon Pečenka
Délka pořadu: cca. 90 minut
 
3/ S VLASTIMILEM HARAPESEM
Setkání s tanečníkem, hercem a člověkem, který má možná víc profesí než si dovedete představit. Vlastimil Harapes má svůj specifický smysl pro humor, ale ti kteří naslouchají se určitě pobaví. Mimo jiné zalistujeme v dopisech od fanynek a fanoušků. Možná se naučíte i nějaký ten tanec.
Pořad okoření písničky, které zcela jistě znáte v podání Šimon Pečenky.
Účinkují: Vlastimil Harapes a Šimon Pečenka
Délka pořadu: cca. 90 minut
 
4/ S LADISLAVEM ŽUPANIČEM

Chtěl být pilot, ale cesty osudu ho zavedly na JAMU. Pod jeho vedením největší hudební divadlo v ČR získalo hned 8 cen Thálie. Navíc propůjčil svůj hlas Clintu Eastwoodovi. Milovník s uhrančivým hlasem a velkým smyslem pro humor, který jistě ocenítě. To je Ladislav Županič.

Pořad okoření písničky, které zcela jistě znáte v podání Šimon Pečenky.

Účinkují: Ladislav Županič a Šimon Pečenka

Délka pořadu: cca. 90 minut

 

5/ S PETREM MARTIŇÁKEM
Přední imitátor, který bravurně ovládá hlasy známých osobností v pestré paletě vtipů, historek a vyprávění. Vlasta Burian. Luděk Sobota, Zdeněk Srstka, politické osobnosti. Ti všichni vás příjdou navštívit společně s Petrem Martiňákem.
Pořad okoření písničky, které zcela jistě znáte v podání Šimon Pečenky.
Účinkují: Petr Martiňák a Šimon Pečenka
Délka pořadu: cca. 90 minut
 

PRO DĚTI

1/ BUDULÍNEK MANDELINKA

Pohádková komedie s písničkami pro všechny děti.

V pohádce podle Josefa Lady není Budulínek žádný hodný chlapeček, ale pořádné kvítko. Neposlouchá dědečka, zlobí jako třída dětí. Není se tedy čemu divit, že si ho liško na ocásku odveze až do svého doupěte. Chudák liška netuší jakou "veš" si nasadila do kožichu. Její slušně vychovaná liščata dostanou školu největšího lumpa z širokého okolí. Nakonec nezbyde lišce nic jiného než žebrat u dědečka, aby si toho nezvedeného Budulínka odvedl domů... Dědeček by, ale raději liščátka. Jak tohle dopadne?

Hudební pohádka je kombinací živých herců a velkých loutek.

FOTOGALERIE

Délka představení: cca. 45 minut


 

2/ DOKTORSKÁ POHÁDKA

Pohádková komedie vznikla volně na motivy stejnojmenné pohádky Karla Čapka. V lese na kopci Hejšovina bydlí nedobrý čaroděj Magiáš. Ten nemá rád lidi a nejvíc hodného doktora z Kostelce, který pomáhá nejen lidem, ale také pohádkovým bytostem z Hejšoviny. Nakonec sám čaroděj bude jeho pomoc potřebovat. V pohádce se můžete těšit také na hejkala,vodníka, ohnivého muže a dokonce i na papouška.

Scéna je tvořena  paravánem o velikosti 3 x 2 metry, který ve dvou změnách znázorňuje čarodějovo doupě na Hejšovině a lékařskou ordinaci v Kostelci.

FOTOGALERIE DOKTORSKÁ POHÁDKA

Délka představení: cca. 45 minut

 

3/ DOVÁDĚNÍ NA LOUCE
Hudebně - zábavný program pro děti, který se celý odehrává na kouzelné louce plné kamarádů.
Soutěže pro velké i malé děti. Tanec pod vedením zkušených animátorů.
A to vše v doprovodu autorských písniček hudebního skladatele Davida Freedoma ( Maxim Turbolenc, Lucie Vondráčková aj.) a textaře / zpěváka Šimon Pečenky.
Délka představení: cca. 70 minut
 
INFORMACE O CENÁCH, TERMÍNECH A ODPOVĚDI NA VŠECHNY VAŠE DOTAZY ZÍSKÁTE ZDE:
 
Helena Sterrová - agentura NovaArt              Šimon Pečenka - Kulturniporady.cz
Tel.: +420 605 128 002                                Tel.: +420 704 155 246
Email: helena.sterr@novaart.cz                     Email: simon.pecenka@seznam.cz