SPRÁVNÁ ČTYŘKA

       Cena: 12.000,-- ( Zahrnuje: 4x účinkující, doprava 1x osobní automobil, základní ozvučení )

 

 

2/ SPRÁVNÁ ČTYŘKA

Šimon, Marcela, Josífek a Markéta. To je dohromady správná čtyřka. Žádná lumpárna jim není cizí. Jsou pro každou legraci a společně s vámi budou tancovat, soutěžit, zpívat i hrát.

Zábavný program vhodný do uzavřených sálů, ale zejména na koupaliště, hřiště nebo třeba náměstí. Profesionálně připravený animační program zaujme děti i dospělé. Všichni účastníci programu zapomenou na svůj skutečný věk a řádí jako kdyby prázdniny byly každý den. Zkrátka nebudete se nudit ani minutu.

Délka programu: 90 až 120 minut           Moderátoři v maskách!        FOTOGALERIE

 

3/ SPRÁVNÁ ČTYŘKA NA SAFARI

Nová letní zábavná show pro děti. Správná čtyřka vás zve na výlet na safari za zvířaty a přírodou. Děti si v nových soutěžích vyzkoušejí své dovednosti. Zatančí si při nových písničkách a hlavně si společně se správnou čtyřkou - Marcelou, Markétou, Pepou a Šimonem užijí báječné letní odpoledne na , které dlouho nezapomenou.

Délka programu: 90 až 120 minut           Moderátoři v maskách!
 
  

 

 

4/ ČTYŘI SPRÁVNÉ DÝNĚ

Netradiční halloweenská show pro děti. Správnou čtyřku mají rádi i strašidla, která slaví svůj svátek. Kdo namaluje nejděsivější dýni? Strašidelné soutěžní disciplíny! A na závěr volba MISS strašidlo. Marcela, Markéta, Pepa a Šimon.

Délka programu: 90 až 120 minut           Moderátoři v maskách!  

 

5/ MY SE ČERTA NEBOJÍME

Správná čtyřka čeká až ji navštíví svatý Mikuláš, anděl a hlavně chlupatý, rohatý čert. Kdo nezlobí nemusí se bát. Dokonce si může s čertem i zatancovat. Zaskákat si v jeho pytli. Ochutnat něco sladkého z mikulášova košíku nebo natrénovat útěk překážkovou dráhou zlobilů...

Nakonec všechno dobře dopadne. Hodní si odnesou nadílku, zlobilové se miožná polepší, ale rozhodně nikdo nepůjde do pekla. To se správnou čtyřkou nedovolíme!

Netradiční animační program k mikulášské nadílce. Rozhodně přijde i čert s Mikulášem!

Délka programu: 90 až 120 minut           Moderátoři v maskách!