SUBRETY A LADISLAV ŽUPANIČ 75

30.11.2017 07:53

LADISLAV ŽUPANIČ 75

Herec, zpěvák, dabér a držitel několika Thálií včt. té za celoživotní dílo v oblasti hudebního divadla - LADISALV ŽUPANIČ, oslaví v roce 2018 své 75. narozeniny. Při této příležitosti jsme, nejen pro dámy, pro dámy připravili celovečerní zábavný pořad plný vzpomínek, vyprávění a písniček.

Věděli jste, že chybělo málo a Ladislav by nebyl hercem, ale pilotem? Víte kolik ocenění Thalie získalo Hudební divadlo v Karlíně pod jeho vedením?  Máte rádi "Píseň pro Kristýnku"?

Potom se určitě můžete těšit na příjemný večer s Ladislavem Županičem, Šimonem Pečenkou a zvláštním hostem PAVLÍNOU FILIPOVSKOU.

Délka programu: 90.minut bez přestávky

Počet účinkujících: 3

Počet technického doprovodu: 1

 

SUBRETY

Hudebně - zábavný pořad pro všechny příznivce dobrého humoru, pohody a nestárnoucích písniček. Dvě úžasné a nestárnoucí dámy. Dvě subrety, které stály na jevišti divadla Semafor. Pavlína Filipovská, která nejen zazpívá své slavné písničky jako "Včera neděle byla", "Proč se lidi nemaj rádi", ale přidá zajímavé vyprávění o divadle Semafor. Uršula Kluková se nenechá zahambit. S chutí se postará o vaše bránice.

O dámy se na jevišti postará jejich osobní "komorník" Šimon Pečenka. Celovečerní program vhodný pro všechny pořadatele.

Délka pořadu: cca. 90. minut bez přestávky

Počet účinkujících: 3

Počet technického doprovodu: 1