KDO ČÍHÁ NA NETU?

Pro období leden až červen 2017 se v obnovené premiéře vrací velmi úspěšné interaktivní představení s prvky prevence pro žáky základních škol.

Představení je připraveno ve dvou verzích rozdělených podle věku žáků. První verze je určena žákům  3. - 5. třídy základní školy, druhá verze představení je určena žákům 6. - 9. třídy základní školy.

 

Synopse představení:

Přímo před diváky se odehraje příběh školáka Josífka, který díky internetu najde dívku Barunku, s níž si po krátkém dopisování přes internet domluví osobní setkání. V tu chvíli ovšem ještě netuší, že Barunka není žádná Barunka, dokonce není ani dívka... To je základní zápletka celého příběhu.

Žáci jsou po celou dobu představení aktivně zapojeni do dění na jevišti. Podle vybrané verze pořadu hledají řešení vzniklé situace, telefonují na krizovou linku, ověří si vlastní postřeh a získají mnoho důležitých informací i rad.

Při zkušebních představeních nového nastudování , která proběhla v říjnu - listopadu 2016,  ve spolupráci s DDM Beta Pardubice (Reference: L.Královcová  -  lenka.kralovcova@ddmstolbova.com ), vidělo toto představení téměř 2000 žáků a bylo přijato s velmi kladnou odezvou i celého pedagogického doprovodu.

 

Základní technické informace:

Délka pořadu: cca. 45 - 50 minut

Počet účinkujících: 2

Technické podmínky: 220V, 2x stůl, 2x židle, hrací prostor

Doprava: Pro školská zařízení není účtována

Cena pořadu pro školská zařízení: 40,- / žáka ( Nejméně však 3.000,-- včt. dopravy )

Cena pořadu pro ostatní pořadatele: dohodou

 

V případě velkého počtu žáků je možné pořad realizovat až 4x v jediném termínu.

 

Objednávky pořadu a informace o volných termínech:

Telefon: +420 704 155 246 nebo +420 731 701 312

Email: kulturniporady@gmail.com